Director Web
Director Web
Reclama ta aici 1
Cazare Moneasa - www.cazaremoneasa.ro
Reclama ta aici 2
Citate celebre, Folclor - www.rightwords.ro
Reclama ta aici 3
Bone, Menajere, Ingrijitori batrani, Infirmiere, Ingrijitori animale, Tutori - www.nannysource.ro
Reclama ta aici 4
Apartamente noi Iasi - www.youngresidence.ro
Reclama ta aici 5
AirWay - Rezervari bilete avion - www.airway.ro
Reclama ta aici 6
Cazare Oradea - www.cazareoradea.ro
Reclama ta aici 7
Filmari, Foto Nunti Iasi - www.filmari-foto-nunti.ro

Rezervări bilete avion

Rezervă-ți acum biletul de avion prin AirWay.ro la un preț redus.

Contul meu

E-mail:
Parola:

Director Web

Site informativ ce va prezinta codul muncii actualizat si structurat cu toate modificarile aduse acestuia, contractul colectiv de munca unic la nivel national pentru anii 2007 - 2010 precum si legea pensiilor cu modificarile OUG 19/2007 din 28...

Page Rank

 (1) (2) (2) (15) (56)
 (296) (670) (829) (762) (15640)

Codul Muncii

Codul Muncii

Descriere

Site informativ ce va prezinta codul muncii actualizat si structurat cu toate modificarile aduse acestuia, contractul colectiv de munca unic la nivel national pentru anii 2007 - 2010 precum si legea pensiilor cu modificarile OUG 19/2007 din 28 martie 2007.

Detalii

Categorie:
Politica, legislatie
Legislatie
Adaugat:
14 Jul 2008
Vizualizari:
1 in ultimele 30 zile
1516 vizualizari totale
Click-uri:
26 click-uri catre site
Bookmark and Share Site-ul nu accepta link exchnage.

Cuvinte cheie

codul, muncii, contractul, colectiv, unic, munca, legea, pensiilor, 192000

Etichete

Social Bookmarking



Pagini indexate si backlink-uri (IBL)

Pagini indexate in Google: 18
Back link-uri conform Google: 17
Pagini indexate in Yahoo: 22
Back link-uri conform Yahoo: 26900

Page Rank

Google page rank: 3
Alexa rank: 26968677

Listare DMOZ (Open Directory Project)

Site-ul www.codul-muncii.net este listat in Dmoz.

Alte detalii

Varsta domeniu: nespecificat
Site in limba/limbile: ro
Tipul scriptului: nespecificat
Proprietar site: nespecificat
Site power by: nespecificat
Site Plan: Standard
Codul Muncii - www.codul-muncii.net
 
Voteaza!
0.00
Media voturilor din: 0 voturi.

 

 

Actualizare detalii SEO

Detaliile SEO se actualizeaza automat la 30 zile sau pot fi actualizate individual pe fiecare site o data pe zi.




 

Editare informatii site

Pentru a edita datele unui site, trebuie sa va creati un cont, apoi conectat in contul dvs., accesati sectiunea [Verificare / Asociere proprietar site], urmati pasii si dupa operatia de asociere, ve-ti gasi site-ul listat in sectiunea [Site-urile mele] cu optiunea [editeaza site].
Reclama ta aici 8
Citate Celebre, Maxime, Cugetari, Aforisme, Autori Celebri, Teme diverse - www.citatecelebre.eu
Reclama ta aici 9
StartGAME - Jocuri online - www.startgame.ro
Reclama ta aici 10
Cazare Baile Felix - www.cazarebailefelix.ro
Reclama ta aici 11
Anunturi - Vanzari, Cumparari, Inchirieri, Servicii - www.index-anunturi.ro
Reclama ta aici 12
Blog Nanny Source - www.nannysource.eu
Reclama ta aici 13
Usi de interior din Germania din lemn si sticla, usi metalice Israel - www.exclusivedoors.ro
Reclama ta aici 14
Caramida de sare Kristal
Copyright © 2007-2010 HelpOnline.ro
Web Design realizat de YourCHOICE. Toate drepturile rezervate.
Te informam ca ne-am actualizat politicile privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date, conform Regulamentului (UE) 2016/679. Acest site foloseste cookie-uri pentru a furniza o experienta mai buna de navigare.